ASYA TMGD

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Bu web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu web sitesini herhangi bir şekilde kullanmanız burada belirtilen Şart ve Koşulları kabul ettiğiniz anlamına geldiğinden, lütfen bu belgedeki Şart ve Koşulları dikkatle okuyun. 

Site Kullanım Kuralları

Değerli Ziyaretçilerimiz, Müşterilerimiz ve Üyelerimiz, Bu metinde:
  • Asya Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketini (“Asya TMGD”) ziyaret etmeniz
  • www.asyatmgd.com internet sitesini (“Site”) ziyaret etmeniz, Site ile etkileşim yapmanız veya Site’ye üye olmanız (“Site Üyesi”),
  • Ticari iletişim kanalları ile genel ve kişiye özel kampanya bilgilendirmeleri yapılmasını kabul etmeniz
halinde kişisel verilerinizin kullanımına ilişkin aydınlatma metni, açık rıza vermek istemeniz halinde vereceğiniz açık rıza beyanları ve sitemizi ziyaret ve etkileşim için şartlar ve koşullarımız yer almaktadır. Ayrıca gizlilik politikamız için ilgili sayfayı ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Web Sitesi Gizlilik Uyarısı

Bu web sitesine iletilen tüm kişisel bilgiler veya materyaller bu web sitesinde bulunan Gizlilik Politikası‘na tabidir.

Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksizliği ve Güncelliği

Bu web sitesinde yer alan tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olması için tüm makul çabayı göstermemize rağmen bu web sitesinde yer alan bilginin doğru veya eksiksiz olmamasından sorumlu tutulamayız. Bu web sitesindeki materyale güvenmenizden doğan sorumluluk tarafınıza aittir. Materyalde ve bu web sitesinde bulunan bilgilerde yapılan her tür değişikliği takip etme sorumluluğunun tarafınıza ait olduğunu kabul edersiniz.

Aktarım

Asya TMGD sizin gönderebileceğiniz promosyon, kampanya, ürün ya da iş planları içerebilecek fikirleri kabul etmez. Bu web sitesine elektronik posta veya başka yollarla aktardığınız kişisel olmayan her tür yazışma veya veri, soru, yorum, öneri vb. materyalin gizli ve tescilli olmadığı kabul edilecektir. Aktardığınız veya yayınladığınız her şey Asya TMGD’nin mülkü haline gelir ve çoğaltma, kamuya açma, aktarma, yayınlama, yayımlama ve ilan etme dahil olup bunlarla sınırlı olmaksızın herhangi bir amaçla kullanılabilir. Ayrıca, Asya TMGD bu web sitesine gönderdiğiniz herhangi bir yazışmadaki her tür fikri, grafik sanat çalışmasını, icadı, geliştirmeyi, öneriyi veya konsepti (ürün geliştirme, üretme, reklam ve pazarlama dahil olup bunlarla sınırlı olmaksızın) herhangi bir amaçla kullanmakta serbesttir. Söz konusu kullanım bilgileri, ibraz eden tarafa tazminat hakkı vermez. Bilgileri göndererek ibraz ettiğiniz materyal/içeriğin sahibi olduğunuzu, bunların iftira niteliğinde olmadığını ve Asya TMGD tarafından kullanımının herhangi bir üçüncü kişinin haklarını ihlal etmeyeceğini ya da yürürlükteki yasaların ihlaliyle karşı karşıya bırakmayacağını garanti edersiniz. Asya TMGD gönderilen bilgileri kullanmakla yükümlü değildir.

Fikri Mülkiyet Hakları

Bu web sitesindeki her tür metin, resim ve diğer materyale ait tüm telif hakları, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet hakları Asya TMGD’na aittir veya ilgili sahibinin izniyle siteye dahil edilmiştir. Yetkisiz biçimde kullanımı veya suistimali kesinlikle yasak olup ticari markalar kanununun, telif hakları kanununun ve diğer fikri mülkiyet hakları veya haksız rekabet kanununun ihlali anlamına gelir. Bu web sitesinde gezinebilirsiniz ve yazdırma veya bir sabit diske indirme yoluyla ya da başka şahıslara iletme amacıyla alıntılarını çoğaltabilirsiniz. Bu, yalnızca hiçbir telif hakkını veya patent bildirimini ihlal etmemeniz ve bu tür çoğaltmaların üzerinde telif hakkı yazısı şu şekilde bulundurulmalıdır “© [Yıl] Asya Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı’nın Tescilli Ticari Markasıdır. Tüm hakları saklıdır”. Yeniden basımı bedelsizdir ancak bir kopyasının dosyalarımız için verilmesi rica olunur. © 2020 Asya Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı’nın Tescili Ticari Markasıdır. Tüm hakları saklıdır.  aşağıdaki ticari markanın görünmesi kaydıyla yapılabilir. Bu web sitesinden çoğaltılan hiçbir şey satılamaz veya ticari kazanç amacıyla dağıtılamaz, değiştirilemez ve başka herhangi bir tür çalışmaya, yayına veya web sitesine dahil edilemez. Bu web sitesinde sergilenen ticari markalar, logolar, karakterler ve hizmet markaları (topluca “Ticari Markalar”) Asya TMGD’e aittir. Bu web sitesinde bulunan hiçbir şey, sitede sergilenen herhangi bir Ticari Marka’ya ait lisansın veya kullanım hakkının verildiği olarak yorumlanamaz. Bu web sitesinde sergilenen Ticari Markaları veya diğer herhangi bir içeriği, işbu Şart ve Koşullar’da belirtilen durumlar hariç kullanmanız/kötüye kullanmanız kesinlikle yasaktır. Ayrıca Asya TMGD’nın fikri mülkiyet haklarını, ciddi durumlarda yasaların izin verdiği ölçüde sonuna kadar koruyacağı burada açıkça beyan edilir.

Başka Web Sitelerine Bağlantılar

Sitedeki bağlantılar sizi asyatmgd.com dışına yönlendirebilir. Asya TMGD, bu diğer web sitelerinin içeriği, verdiği bilgilerin doğruluğu veya bu sitelerin işlevinden hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bağlantılar iyi niyetle verilmiştir ve Asya TMGD, bağlantı verdiğimiz diğer web sitelerinde daha sonra yapılan değişikliklerden sorumlu tutulamaz. Başka web sitelerine bağlantı verilmesi bu sitelerin Asya TMGD tarafından desteklendiği anlamına gelmez. asyatmgd.com dışı bir siteye eriştiğinizde, bu site herhangi bir Asya TMGD logosunu içerse dahi, bu sitenin Asya TMGD’den bağımsız olduğunu ve Asya TMGD’nin bu sitenin içeriğini kontrol etmediğini biliniz. Ziyaret ettiğiniz tüm diğer web sitelerinin yasal ve gizlilik bildirimlerinden haberdar olmanızı ve bunları dikkatle okumanızı öneririz.

Garantiler ve Feragatname

Bu web sitesini sorumluluğu tarafınıza ait olmak üzere kullanabilirsiniz.

Garantiler

Bu web sitesi tarafınıza “Olduğu Gibi” ve “Bulunduğu Sürece” esasında sağlanmaktadır ve dolayısıyla Asya TMGD bu web sitesindeki materyalin eksiksiz, doğru, güvenilir, güncel olduğu ve üçüncü tarafların haklarını ihlal etmediği; bu web sitesine erişimin kesintisiz veya hatasız olacağı; bu web sitesinin güvenli olacağı; bu web sitesi yoluyla alınan herhangi bir öneri veya kanaatin doğru veya güvenilir olduğu gibi garantiler ve beyanlar dahil açık, zımni, yasal veya (ticari amaçlarla kullanılabilirlik veya tatmin edici özellik ve belirli bir amaca uygun zımni garantileri dahil) diğer herhangi bir tür garanti vermemektedir ve bu manadaki her tür beyan ve garanti işbu belgede reddedilir. Bu websitesindeki geleceğe yönelik beyanatlar en iyi olarak bildiğimiz ve inandığımız şekilde verilmiştir. Ancak, Asya TMGD tarafından gerçekleştirilecek sonuçlar Asya TMGD’nin kontrolü dışında gelişen makro ekonomik ve rekabet koşullarının oluşturacağı faktörlere bağlı olarak bu geleceğe yönelik beyanatlardan önemli ölçüde farklı da olabilir. Geleceğe yönelik beyanatların değiştirilmesi ile ilgili herhangi bir kanuni yükümlülüğe ait haklar saklı kalmak şartıyla, Asya TMGD’nin işbu websitesinde yayınlanan geleceğe yönelik beyanatları devamlı olarak güncellemek gibi bir amacı yoktur. Bu web sitesine veya sitenin herhangi bir özelliğine veya ilgili herhangi bir özellik veya parçasına erişiminizi herhangi bir zamanda haber vermeksizin kısıtlama, askıya alma veya sona erdirme hakkımız saklıdır.

Asya TMGD Hizmetleri

Bu websitesinde Asya TMGD’nin hizmet örnekleri sunulmaktadır. Asya TMGD, bu sitede sunulan hizmetlerinin yasal mevzuat değişimi veya kontrolü dışındaki olaylar sonucu hizmetin içeriğinde bir takım değişiklikler yapılması veya kaldırılması gerektiğinde aynı şekilde hizmette bulunacağının garantisini verememektedir.

Yükümlülük

Asya TMGD ve/veya bu web sitesinin bizim adımıza üretilmesinde veya dağıtılmasında çalışan diğer herhangi bir taraf; bu web sitesine erişiminizden, siteyi kullanmanızdan, kullanamamanızdan, web sitesinin içeriğinin değişmesinden ya da bu web sitesindeki bir bağlantı yoluyla eriştiğiniz başka herhangi bir web sitesinden ya da bize gönderdiğiniz elektronik posta mesajları sonucunda yaptığımız veya yapmadığımız herhangi bir şeyden kaynaklanan doğrudan, arızi, dolaylı veya ceza gerektiren herhangi bir hasar, maliyet, kayıp veya tazminat için herhangi bir yükümlülük veya sorumluluk kabul etmez. Asya TMGD ve/veya bu web sitesinin üretilmesinde veya dağıtılmasında çalışan herhangi bir tarafın bu web sitesinde sağlanan materyal ve hizmetleri sürdürme veya bunlarla bağlantılı herhangi bir düzeltme, güncelleme veya sürüm çıkarma sorumluluğu yoktur. Bu web sitesinde sağlanan her tür materyal önceden bildirilmeden değiştirilebilir. Ayrıca Asya TMGD bu web sitesindeki herhangi bir içeriğe erişmeniz, bu içeriği kullanmanız veya indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınıza veya başka herhangi bir malınıza bulaşabilecek virüsler nedeniyle yaşanabilecek kayıplardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu web sitesinden herhangi bir materyal indirmeye karar verirseniz, bunun sorumluluğu tarafınıza aittir. Yürürlükteki yasanın izin verdiği ölçüde bu web sitesini kullanmak veya bu web sitesine erişim sağlamaktan doğabilecek tüm haklarınızdan açıkça feragat etmektesiniz.

Yasaklanan Faaliyetler

Asya TMGD’nın kesin takdiriyle uygun olmadığını düşünebileceği ve/veya yasadışı bir eylem teşkil edebilecek ya da bu web sitesi için yürürlükteki yasalarca yasaklanan, aşağıdakiler dahil olup bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, her tür eylemi yapmanız yasaktır:
  • Gizliliğin (ilgili kişinin onayını almadan gizli bilgilerin karşıya yüklenmesi buna dahildir) veya kişilerin diğer yasal haklarının ihlalini teşkil edecek her tür eylem;
  • Bu web sitesini Asya TMGD’ye, çalışanlarına veya başka kişilere hakaret ve iftirada bulunmak veya Asya TMGD’nin itibarını lekeleyecek başka herhangi bir eylemde bulunmak için kullanma;
  • Asya TMGD’nin veya başka kişilerin malına zarar verebilecek virüsler içeren dosyaları yükleme ve
  • Bu web sitesine aşağıdakiler dahil ancak sınırlandırmamak üzere, kanaatimizce rahatsızlık veya hasar veren veya Asya TMGD veya üçüncü tarafın sistem veya ağ güvenliğini ihlal eden, onur kırıcı, müstehcen, tehdit eden, pornografik veya herhangi bir şekilde kanun dışı herhangi yetkilendirilmeyen materyaller gönderilmesi veya iletilmesi.

Yargı Yetkisi ve Geçerli Kanun

Asya TMGD bu web sitesinde yer alan materyal ve bilgilerin tüm ulusal konumlarda veya dillerde uygun veya mevcut olduğuna dair bir beyanda bulunmamaktadır. İşbu Kullanım Koşulları, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olarak hazırlanmıştır ve bu kanunlara tabidir. Uygulanabilir kanunlar çerçevesinde işbu websitesi ile ilgili tüm ihtilafların hallinde İstanbul Avrupa Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. İşbu Kullanım Koşulları şartlarının herhangi birinin geçersizliği veya geçersiz kalması diğer şartların geçerliliğini etkilemez.

Yasal Bildirim Güncellemesi

Bu bildirimde istediğimiz herhangi bir değişiklik ve düzeltme yapma hakkımız saklıdır. Bu değişiklik ve düzeltmeleri ve yeni ek bilgileri incelemek için lütfen muhtelif zamanlarda bu sayfaya başvurun.

Copyright © 2020 Asya Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi

BAŞA DÖN
error: Content is protected !!
HEMEN ARAYIN