Sizlere en kaliteli hizmeti verebilecek bir ekibiz......

Heyecanlıyız! Çünkü sabahları erken kalkmak, geceleri geç yatmak için güçlü bir nedenimiz var; işimizin önemini biliyor, müşterimiz için en uygun ve doğru çözümü sağlıyoruz, Biz kısaca İŞİMİZE AŞIĞIZ. İlgilendiğimiz işi kusursuz bir şekilde yapmak için çalışan tezgâhın arkasında büyük ve güçlü bir ekibimiz var. Tabiki tüm ekibi buraya sığdıramadık 30'u aşkın çalışanımızdan bazıları;

Dr. İsmail AKYOL

Dr. İsmail AKYOL

Yönetim Danışmanı
İş Yeri Hekimliği Uzmanı olan Doktor İsmail AKYOL Asya Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Şirketinde Pazarlama ve Finans işleriyle sorumludur.
Mustafa MEVLEVİ

Mustafa MEVLEVİ

Genel Koordinatör
Yıllardır Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı alanında çalışmış uzman Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Mustafa MEVLEVİ, Asya Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığında iş yönetimi ve atamalarla sorumludur.
Süleyman MEVLEVİ

Süleyman MEVLEVİ

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı
2018 yılında almış olduğu sertifika ile 1,5 yıldır kurumumuzda çalışan Süleyman MEVLEVİ, bilgi ve tecrübeleriyle Asya Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığında Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı ve Eğitmeni olarak çalışmaktadır.
MEHMET TOYTEKİ

MEHMET TOYTEKİ

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı
2018 yılında aldığı sertifika ile 1,5 yıldır kurumumuzda çalışan Mehmet TOYTEKİN , bilgi ve tecrübeleriyle Asya Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığında Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı ve Eğitmeni olarak çalışmaktadır.
Cem Sadi TURUMTAY

Cem Sadi TURUMTAY

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı
2017 yılında aldığı sertifika ile iki yıldır kurumumuzda çalışan Cem Sadi TURUMTAY, bilgi ve tecrübeleriyle Asya Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığında Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı ve Eğitmeni olarak çalışmaktadır.
Mehmet GÜMÜŞ

Mehmet GÜMÜŞ

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı
2017 yılında aldığı sertifika ile iki yıldır kurumumuzda çalışan Mehmet GÜMÜŞ, bilgi ve tecrübeleriyle Asya Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığında Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı ve Eğitmeni olarak çalışmaktadır.
BAŞA DÖN
error: Content is protected !!
HEMEN ARAYIN