ASYA TMGD

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmetlerindeki mükemmel düzeyi, hizmet alan kişi ve kurumların memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, üstün nitelikli danışman ekibi, çağdaş altyapısı, modern ve öncü uygulamalarıyla tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmetini kusursuz ve en üst seviyede veren; pazar ve standart belirleyici olarak referans gösterilen tehlikeli madde güvenlik danışmanı  kurumlarından (TMGDK) biri olarak istikrarla çalışmalarına devam etmektedir.

ASYA TMGD Kimdir?

ASYA TMGD A.Ş. olarak Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı alanında hızlı ve etkin çözümler üretmek ve hizmet kalitesinin arttırılmasını sağlamak amacıyla 8/12/2017 tarihinde faaliyetlerine başlamıştır. ASYA TMGD A.Ş. 20/12/2017 tarihinde BKN.U-NET.TMGDK.34.180 yetki belge numarası ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup alanında tecrübe ve bilgi sahibi olan güçlü kadrosuyla üç yıldır kesintisiz olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Amacımız, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı alanında çözüm odaklı çalışarak iş ortaklarımızın mal ve hizmet üretimi sürecinde insanların, yaşam alanlarının, tabiatın, eşyaların, yapıların korunmasını sağlamakla birlikte yüksek katma değer üretimine destek olmaktır.

Faaliyet Belgemiz

Asya TMGD Faaliyet belgesi Ulaştırma bakanlığı
Faaliyet Belgemiz

Tarihçemiz

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı alanında çözüm odaklı çalışarak iş ortaklarımızın mal ve hizmet üretimi sürecinde insanların, yaşam alanlarının, tabiatın, eşyaların, yapıların korunmasını sağlamakla birlikte yüksek katma değer üretimine destek olmaktır.

 • 8/12/2017
  Asya TMGD kuruldu
  Sektörün profesyonelleri öncülüğünde
  ASYA TMGD A.Ş. olarak Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı alanında hızlı ve etkin çözümler üretmek ve hizmet kalitesinin arttırılmasını sağlamak amacıyla 8/12/2017 tarihinde faaliyetlerine başlamıştır.
 • 20/12/2017
  TMGDK yetki belgesini aldık
  BKN.U-NET.TMGDK.34.180
  ASYA TMGD A.Ş. 20/12/2017 tarihinde BKN.U-NET.TMGDK.34.180 yetki belge numarası ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup alanında tecrübe ve bilgi sahibi olan güçlü kadrosuyla üç yıldır kesintisiz olarak hizmetlerine devam etmektedir.
 • 01/01/2020
  Yeni bir dönem başlıyor!
  Teknolojimizi yeniledik
  Tüzel kişiliğimizi koruyarak logomuzu, web sitemizi, iletişim araçlarımızı, takip sistemlerimizi ve birçok alanda hizmet kalitemizi yeniledik. Türkiye’nin en gelişime açık danışmanlık ve eğitim şirketi olarak sizler için teknolojik alt yapıya yatırım yaptık.

İşinizin Önemini Biliyoruz,
En iyi Sonuçlara Dönüştürüyoruz..

Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibimizle müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tehlikeli madde ile ilgili birçok alanda en kaliteli hizmeti veriyoruz. Üstelik en uygun fiyat garantisiyle…

Habersiz kalmayın

Abone olun

Firmamız ve sektörle ilgili yeni gelişmeler hakkında,
bizimle iletişimde kalmak ve en son haberleri almak için bize abone olun.

BAŞA DÖN
error: Content is protected !!
HEMEN ARAYIN