Asya Tehlikeli Madde Danışmanlık liste göreseli

Asya TMGD hakkında Sorularınız..

  Asya Tehlikeli Maddeler güvenlik danışmanlığı san. ve tic. a.ş. tehlikeli madde güvenlik danışmanı kuruluşu olarak görev ve hedeflerinizden bahsedermisiniz?

  2017 yılından bu yana, sektörde 196 kurumsal müşterisi ve 26 personeliyle 7/24 ulaşılabilir aktif hizmet sunmaktayız. Adr uygunluk prosüdürlerinden tutun emniyet planlarına acil durum planlarından operasyonel talimatlara kadar tüm dökümantasyon işlemlerini ulusal mevzuatımızın amir hükümleri çerçevesinde adr referanslarına göre tek tek tanzim edip oluşturduktan sonra müşterilerimizin bilgi ve onaylarına sunuyoruz.

  Saha uygulamaları kapsamındada hizmet getirdiğimiz işletmelerin öncelikle tüm personeline, öyle ayaküstü 3-5 dk yalapşap termonolojik ifadelerle boğmadan, sahada uygulayabilecekleri, direkt işlerine yarayan projeksiyonlu minumum 30 dk. Slayt sunumlarının yanısıra görsel ve saha uygulamalarındaki riskleri tüm çıplaklığıyla ortaya koyan video gösterimleriyle desteklenen ve tamamen kuruluşumuza mahsus sürekli geliştirilen eğitim modelimizi icra ediyoruz. Sektörümüzde pek az uygulama alanı kendine bulan Acil durum tatbikatlarıylada personelin öğrenilen bilgilerin kalıcılığı, gerek göreve özgü gerek genel farkındalık ve güvenlik tedbirleri eğitim programları bünyesinde tam olarak sağlanmaktadır.

  Temel Gayemiz varolan güvenlik risklerini çevreye insana hayvana zararlarını minimize edecek tedbirleri uygulamaya yardımcı olarak farkındalığı ve güvenlik bilincini tesis etmektir. Ayrıca işin manevi itibari boyutunun yanısıra işletmelerede sorumlulukları kapsamında tmgd istihdam etmemenin ve tmgd’nin yaptığı ziyaretlerde görüş ve önerilerini dikkate almamanın getirdiği güvenlik açıklarının gerek idari para cezaları gerek iş durdurmalarından kaynaklanan yüksek maliyetlerin önünü alarak tehlikeli maddelerle iştigal eden işletmelerin faaliyetlerini güvenlik kurallarına uygun yürütebilmesi için ciddi katkılar sunulmaktadır

  Son olarak, bu iş resmi ve ciddi bir iştir hizmet sunulan işletmelere km yapılıp periyodik ziyaretlerde bulunulması şarttır. belge kiralaması yada yılda 1 kere bile ziyarette bulunmadan yönetmelik tebliğ ve adr de belirtilen görevler yapılmadan sadece fatura kesip kargolayarak bu işin hakkı verilemez amacına ulaşamaz. Sektörde bu yollara tevessül edenler varsa derhal tespit edilip gereken tahkikat ivedilikle yapılmalıdır. Bu işin kolay bir yolu yoktur.

  PAYLAŞ

  Asya TMGD

  Bir cevap yazın

  Your email address will not be published. Required fields are marked *.

  *
  *
  Bu HTML etiketlerini ve özniteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  BAŞA DÖN
  error: Content is protected !!